Augufreesi kinnitusvars XTline 10mm tappidega

7.84

Laost otsas

Sobib 32-152mm Bi-metall augufreesidele

Laost otsas

Tootekood: prv_M25150 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Augufreesi kinnitusvars XTline 10mm tappidega

See XTline augufreesi kinnitusvars on spetsiaalselt loodud 10mm tappidega bi-metall augufreeside jaoks. See on ideaalne tööriist, mis aitab teil teha täpseid ja puhtaid auke erinevates materjalides.

Tugev ja vastupidav

See kinnitusvars on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle tugevuse ja vastupidavuse. See on loodud vastu pidama pikaajalisele kasutamisele ja tagab teile suurepärase tulemuse igal korral.

Lihtne kasutada

XTline augufreesi kinnitusvarre kasutamine on lihtne ja mugav. See sobib suurepäraselt 32-152mm bi-metall augufreesidele, mis võimaldab teil teha erineva suurusega auke vastavalt vajadusele.

Täpne ja puhas tulemus

Selle kinnitusvarre abil saate teha täpseid ja puhtaid auke erinevates materjalides. See tagab teile professionaalse tulemuse, olgu tegemist puidu, metalli või muu materjaliga.

Kokkuvõttes on XTline augufreesi kinnitusvars suurepärane tööriist, mis aitab teil teha täpseid ja puhtaid auke erinevates materjalides. Selle tugevus, vastupidavus ja lihtne kasutamine tagavad teile suurepärase tulemuse igal korral.

Title

Go to Top