Trell D13VG; 710W; 0-600rpm/min

275.30

13mm kiirpadrun.

Tootekood: prv_60100413 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Trell D13VG

Toote kirjeldus

Trell D13VG on võimas ja mitmekülgne tööriist, mis sobib suurepäraselt erinevateks puurimis- ja kruvimistöödeks. Sellel on 710W võimsus, mis tagab piisava jõu ka kõige raskemate materjalide puurimiseks.

Tehnilised andmed

Võimsus

710W

Pöörlemiskiirus

0-600 pööret minutis

Kiirpadrun

13mm

Eelised

Trell D13VG-l on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle ideaalseks valikuks nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele. Esiteks, selle võimsus võimaldab teil puurida läbi erinevate materjalide, sealhulgas puit, metall ja betoon. Lisaks on sellel reguleeritav pöörlemiskiirus, mis võimaldab teil kohandada trelli vastavalt konkreetsele tööle.

Teine oluline omadus on trelli 13mm kiirpadrun, mis tagab kindla ja turvalise kinnitusvõimaluse puuridele ja kruvikeerajatele. Kiirpadruni kasutamine on lihtne ja mugav ning võimaldab teil kiiresti vahetada erinevaid tööriistu.

Trell D13VG on ka ergonoomilise disainiga, mis tagab mugava ja turvalise kasutamise. Sellel on mugav käepide, mis tagab hea haarduvuse ja vähendab väsimust pikemate tööde ajal. Lisaks on trellil ka pöördlüliti, mis võimaldab teil

Title

Go to Top