Tolmuimeja Aero 21-21 PC

220.00

Push & Clean poolautomaatne filtripuhastussüsteem, mis võtab aega vaid mõned sekundid filtri puhastamiseks, et tagada jätkuv kõrge suutlikus.
Võimsa töövõime ning madala müratasemaga vee- ja tolmuimeja kasutamiseks koduses majapidamises, auto koristamisel ning töökoja koristamisel. 1400 W mootor on võimeline imema ka rasket prahti. Kaks suurt ratast ja kaks pöörlevat ratast kindlustavad stabiilsuse ja mobiilsuse. Fliisist koti süsteem võimaldab imeda niisket prahti. Täpne padrunfilter eemaldab peentolmu, et kaitsta turbiini. Kiirühendussüsteem vooliku otsas tagab tööriistaadapteri ja standardtarvikute kiire vahetamise.
220 V, automaatne pistikupesa tööriistade tarvis, 2000W
Õhuvool: 3600 l/min
Vaakum: 210 mbar
Võimsus 1250 W
Müratase 67 dB
Konteiner 20 l
Toitepinge 220 v
Kaal 7,5 kg
Kaabel 5 m

Tootekood: prv_P_AERO21-21PC Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tolmuimeja Aero 21-21 PC

Push & Clean poolautomaatne filtripuhastussüsteem

Tolmuimeja Aero 21-21 PC on varustatud Push & Clean poolautomaatse filtripuhastussüsteemiga, mis võimaldab filtri puhastamist vaid mõne sekundiga. See tagab pideva kõrge imemisvõime.

Võimas ja vaikne tolmuimeja

See vee- ja tolmuimeja on võimas ning madala müratasemega, sobides suurepäraselt kasutamiseks koduses majapidamises, auto koristamisel ja töökoja koristamisel. 1400 W mootor suudab imeda ka rasket prahti. Tolmuimejal on kaks suurt ratast ja kaks pöörlevat ratast, mis tagavad stabiilsuse ja liikuvuse.

Fliisist koti süsteem ja täpne padrunfilter

Tolmuimeja kasutab fliisist koti süsteemi, mis võimaldab imeda niisket prahti. Lisaks on tolmuimejal täpne padrunfilter, mis eemaldab peentolmu, kaitstes samal ajal turbiini.

Kiirühendussüsteem ja automaatne pistikupesa

Tolmuimejal on kiirühendussüsteem vooliku otsas, mis võimaldab kiiret tööriistaadapteri ja standardtarvikute vahetamist. Lisaks on tolmuimejal automaatne pistikupesa tööriistade tarvis, mille võimsus on 2000 W.

Tehnilised andmed

  • Õhuvool: 3600 l/min
  • Vaakum: 210 mbar
  • Võimsus: 125

Title

Go to Top