Estonian ET English EN Finnish FI Swedish SV Latvian LV Russian RU

+372 44 78477  |  [email protected]

logo vaike

Põrandaküttematt 6m² (0.5 x 12 M) 150w/m² 900W

104.27

Laost otsas

Thermopads põrandaküttematid on mõeldud põrandate soojendamiseks siseruumides.

Need sobivad kasutamiseks nii uutes küttesüsteemides (segu kiht väiksem kui 20mm) kui ka olemasolevate põrandate renoveerimiseks, paigaldades küttemati otse olemasolevatele keraamilistele põrandaplaatidele vanale põrandale.

Mõõdud 6m² (0.5 x 12m)

Võimsus  900W (150w/m²)

Laost otsas

Tootekood: HM512 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Küttematt koosneb klaaskiudmatist, millele on asetatud spetsiaalne põrandaküttekaabel. Sõltuvalt kaabli loogete tihedusest, erineb mattide küttevõimsus ruutmeetri kohta (100w/m², 150w/m² ja 200w/m²).

Põrandaküttekaabel koosneb kütteelemendist, mis on kaetud fluoropolümeeriga (FP) ja seda ümbritsevast PVC kaitsekihist, milles asub varjestus. Matil on ühendamiseks 3 meetri pikkune “külm” kaabliosa, mis ei küta ja mis jääb termostaadi ja küttemati vahele.

Seina ja põranda ühenduskohas peab “külm” kaabliosa asuma kaitsetorus, et võimaldada seina ja põranda omavahelist nihkumist. Kui põrandas asuvad paisumisvuugid, siis ei tohi küttematt kunagi ristuda paisumisvuugiga.

Võimaluse korral soovitame ka seintes see külm kaabliosa paigaldada kaitsekõrisse.

Külma kaabliosa võib vajadusel lühendada/pikendada kui see hõlbustab paigaldust ja elektriühenduste tegemist. Küttekaabli kütteosa ei tohi lõigata ega vigastada, samuti ei tohi kahte küttematti omavahel jätkata. Üks küttematt tohib asetseda ainult ühes ruumis.

Ühte ruumi võib paigaldada rohkem kui ühe küttemati, kui nende tööd koos juhitakse. Küttematt tuleb ühendada vooluvõrku alati läbi küttetermostaadi, pole lubatud otsene ühendus vooluvõrku.

Lisainfo

Kaal 2874 kg
Mõõtmed 530 × 160 × 160 mm
Tootekood HM512

Title

Go to Top