Nokakivi 8kg ÖKO

16.00

Koostis: Lubjakivi (CaCO3), suhkruroo melass*, monokaltsium fosfaat, NaCl, rapsikook*, Ca-Na fosfaat, magneesiumoksiid, kaer*, nisu*, tatra peentera*, magneesiumsulfaat, rapsiõli* Toorproteiin 3,5%, toorrasv 1,7%, toortuhk 62,0%, toorkiud 3,5%, kaltsium 18,5%, fosfor 3,5%, magneesium 2,3%, naatrium 4,3%, lüsiin 1,1%

Kasutamine: mineraalaineid ja vitamiine sisaldav täiendsööt, kasutamiseks kodu-, vee- ja metslindude söötmisel. Söötmiseks koos põhisöödaga: kasutamisel ei tohi ületada maksimaalselt lubatud päevaseid piirnorme.

Kirjeldus

Kvaliteetne Mineraal- ja Vitamiinirikas Täiendsööt

See mineraalaineid ja vitamiine sisaldav täiendsööt on mõeldud kasutamiseks kodu-, vee- ja metslindude söötmisel. Seda saab kasutada koos põhisöödaga, tagades lindudele kõik vajalikud toitained.

Toote omadused:

Kvaliteetsed koostisosad: Sööt koosneb lubjakivist (CaCO3), suhkruroo melassist, monokaltsium fosfaadist, NaCl-ist, rapsikoogist, Ca-Na fosfaadist, magneesiumoksiidist, kaerast, nisust, tatra peenterast, magneesiumsulfaadist ja rapsiõlist.

Toitainete sisaldus: Sööt sisaldab 3,5% toorproteiini, 1,7% toorrasva, 62,0% toortuhka, 3,5% toorkiudu, 18,5% kaltsiumi, 3,5% fosforit, 2,3% magneesiumi, 4,3% naatriumi ja 1,1% lüsiini.

Kasutamine: Täiendsööta kasutatakse kodu-, vee- ja metslindude söötmisel koos põhisöödaga. Kasutamisel tuleb jälgida, et ei ületataks maksimaalselt lubatud päevaseid piirnorme.

See mineraal- ja vitamiinirikas täiendsööt on suurepärane valik linnusõpradele, kes soovivad oma lindudele pakkuda kvaliteetset ja toitaineterikast toitu. Selle kasutamine aitab parandada lindude üldist tervist ja heaolu.

Title

Go to Top