Naturkraft Puidugraanul 8mm 15kg Graanul Invest pellet Alus 66x15kg

0.00

Laost otsas

1 ALUS naturkraft pelletit (66 x 15kg)

  • 8mm pellet
  • 15 kg kott
  • Niiskus – 5….8%
  • Kütteväärtus – ≥ 4,8 kWh/kg
  • Mahukaal – ≥ 645 kg/m3
  • Tuhasisaldus – ≤ 0,5%
  • Mehaaniline tugevus – ≥ 98%

 

TASUTA TRANSPORT ÜLE EESTI!

Tasuta tarne jaoks palun valige “tulen ise järgi” ja kirjutage Märkuste lahtrisse tarneaadress!

Laost otsas

Tootekood: 8711968432206 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Graanul Invest Naturkraft Puitpellet

Pelletid on keskkonnasõbralik kütus, mis asendab fossiilkütuseid
Pelletid on keskkonnasõbralik biokütus, mida toodetakse metsa- ja puidutööstuses üle jäävast materjalist. Pelletite tooraineks on puidutööstuse tootmisjäägid (saepuru ja hake) ning madala kvaliteediga tüvepuit, mis ei sobi saematerjali ega muude puittoodete tootmiseks.
Pelletid on kõrge energiaväärtusega küttematerjal, mis asendab gaasi, naftat või põlevkivi. Fossiilsete materjalide põletamisel toome maapõuest välja üha uut süsinikku, andes hoogu inimtekkelistele kliimamuutustele. Igasugune fossiilne materjal, mille suudame jätta maapõue, on samm lähemale kliimaprobleemide lahendamisele.

Graanul Invest Puidugraanul

Graanul Invest on üks maailma juhtivaid ja usaldusväärsemaid puidupelletite tootjaid, olles bioenergia arendamisega tegelenud 18 aastat. Eestis sündinud ettevõttest on kasvanud rahvusvaheline grupp, kuhu kuulub 12 tänapäevast pelletitehast, nendest neli Eestis, kuus Lätis, üks Leedus ja üks USAs. Graanul Invest on usaldusväärne partner nii kohalikele tarnijatele ja metsaomanikele kui ka rahvusvahelistele suurettevõtetele üle maailma.

Kvaliteetsed preemiumpelletid

Preemiumpelletid on kõrge kvaliteediga biokütus, mida saab kasutada kodumajapidamistele mõeldud automaatsetes pelletikateldes.
Mitmeastmelise protsessi tulemusena, mille käigus materjal sorteeritakse, purustatakse, kuivatatakse ja pressitakse, tekivad 6–8 mm läbimõõduga graanulid, mis koosnevad ilma ühegi keemilise lisandita naturaalsest pidumassist.
Puidupelleteid on mugav kasutada nii kodumajapidamises kui ka tööstuslikes automaatsüsteemides.

Lisainfo

Brand

A-Pellet

Country

Eesti

Title

Go to Top