Kastmispüstol FORESTER 8 funktsiooni

5.49

Sujuvalt reguleeritava kaheksa veejoaga. Veejuga on reguleeritav alates tugevast joast kuni peene uduvihmani.

Tootekood: prv_E_8142 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kastmispüstol FORESTER 8 funktsiooni

Kastmispüstol FORESTER 8 funktsiooni on suurepärane abivahend aia kastmiseks ja puhastamiseks. Sellel on kaheksa erinevat veejoa funktsiooni, mis võimaldavad teil reguleerida veejuga vastavalt vajadusele.

Reguleeritav veejuga

Veejuga on sujuvalt reguleeritav alates tugevast joast kuni peene uduvihmani. See võimaldab teil kohandada veejuga vastavalt kastmise või puhastamise vajadusele. Kasutage tugevat juga, et puhastada kõvasid pindu või kasutage peenemat juga õrnade taimede kastmiseks.

Lihtne kasutamine

Kastmispüstoli kasutamine on lihtne ja mugav. Lihtsalt ühendage see veekraaniga ja vajutage päästikut, et vesi voolama hakkaks. Veejoa tugevust saate reguleerida pöördnupu abil, mis asub käepidemel. Lisaks on käepidemel mugav lukustusmehhanism, mis võimaldab teil veejuga pidevalt voolata lasta ilma pidevalt päästikut hoidmata.

Vastupidav konstruktsioon

Kastmispüstol FORESTER 8 funktsiooni on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise. See on vastupidav ilmastikutingimustele ja kestab aastaid ilma probleemideta. Lisaks on sellel ergonoomiline käepide, mis tagab mugava ja kindla haarde.

Kasutusalad

Title

Go to Top