Cat Natural Biolitter Puidugraanulid kassidele ja lindudele 5kg

3.95

Saepurust ja heina biomassist tehtud looduslik kassiliiv meeldib teie kassile! Seal on kõik looduslikud lõhnad, mida teie lemmik naudib.
Üks kott Cat Natural Biolitterit (5 kg) võimaldab teil unustada liivakasti probleemi mitmeks nädalaks!

• imab hästi ning hoiab niiskust ja lõhnu
• ei sisalda mineraalset tolmu
• ei kleepu kassi käppade ega karva külge
• kotist jagub kuni 40 päevaks!

Toode ei sobi närilistele!

Tootekood: 8711968432237 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üle poole sajandi on kassiliiva tehtud savist. Tõsiasi on see, et savi ilma lisanditeta ei seo lõhna, eraldab tolmu ja seda on vaja kaevandada.

Looduslik kassiliiv Cat Natural Biolitter on tehtud loodussõbraliku tehnoloogia abil, imab kiiresti niiskust ja seob lõhna, säilitades need omadused pikaks ajaks ning on loomadele ohutu. Selle komponente ei ole vaja kaevandada ning looduslik tooraine ei saa kunagi otsa.

Kuidas kasutada?

Enne Cat Natural Biolitter kasutamist puhasta kassi tualett või linnupuur. Vala kassi tualetti või linnupuuri umbes 2 cm paksune allapanu kiht. Eemalda kassi või linnu tahked väljaheited regulaarselt ja asenda vajadusel kogu allapanu uuega. Kui Te kasutate Biolitter esimest korda, siis on soovitav sellele lisada Teie kassi poolt varem kasutatud allapanu umbes üks kühvlitäis. Biolitter on WC-st alla lastav ja aias komposteeritav. Enne WC-sse heitmist tutvuge oma vee ettevõtte tingimustega.

Lisainfo

Kaal 5 kg
Mõõtmed 280 × 170 × 280 mm

Title

Go to Top